• Barbaros Mah. Troya Caddesi
  • 0 532 723 31 33
  • Pazartesi-Cumartesi: 09:00 - 20:00

Adnan Menderes Havalimanı Transferi

Prestij Vip Transfer > Adnan Menderes Havalimanı Transferi

Adnan Menderes Havalimanı ulaşımı, birçok farklı yolla yapılabilmektedir. Bu yollar taksi, toplu taşıma, kişisel araç ve son olarak transferi hizmeti alma yollarıdır. Bununla birlikte havalimanı şehir merkezinden yaklaşık 14 kilometre uzaklıkta olduğu için havalimanına ulaşım sağlamak veya havalimanından şehir merkezine ulaşmak özellikle toplu taşıma ile yapılmak istendiğinde oldukça meşakkatli olabilmektedir. Firmamız Adnan Menderes Havalimanı transferi hizmeti vermektedir. Bu hizmetten faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız uygun fiyatlarla yasal yolculuk hizmeti sunmaktadır.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmetleri

Adnan Menderes Havalimanı 7/24 transfer hizmeti firmamız tarafından sağlanabilmektedir. Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatleri yalnızca gündüz vakitlerinde değil, günün her saatinde olabilmektedir. Bu durumun farkında bir firma olarak transfer hizmetlerimiz için mesai saati sınırlaması yapmamaktayız. Günün her saati firmamızı arayarak araç talep edebilirsiniz. Transfer hizmeti veren firmaların tamamı kurumsal olarak hizmet vermemektedir. Bu durum güvenliğinizi tehlikeye atmaktadır. Firma olarak bizler, sektörde bulunduğumuz uzun yıllarda bu hizmeti kurumsal bir anlayış çerçevesinde sunmuş bulunmaktayız. İrtibat numaralarımızdan arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kısa süre içerisinde tarafınıza hizmet sağlanmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı hizmetlerimiz şu şekildedir:

  • VIP transfer hizmeti
  • VIP minibüs hizmeti
  • Ekonomik transfer hizmeti
  • Ekonomik otobüs transfer hizmeti

Adnan Menderes Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Adnan Menderes Havalimanı vip araç transfer hizmeti uzun yıllardır firmamız tarafından sağlanmaktadır. Havalimanı ulaşımı veya havalimanından şehir merkezine ulaşım oldukça meşakkatli olabilmektedir. Böyle durumlarda konforundan ödün vermek istemeyenler için firmamız tarafından VIP transfer hizmeti sağlanmaktadır. En lüks araçlarla VIP transfer hizmeti alabilmek için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Tamamı profesyonel olan ve güler yüzlü hizmet veren şoförlerimiz, lüks ve temiz araçlarımız ve kurumsal anlayışımız ile kısa zamanda tarafınıza hizmet sağlanmaktadır. Kalabalık olarak yaptığınız seyahatler için de VIP otobüs hizmetimizden faydalanarak keyifli bir yolculuk imkanı bulabilirsiniz.

Adnan Menderes Havalimanı Ekonomik Transfer Hizmeti

Adnan Menderes Havalimanı ucuz transfer hizmeti, firmamız tarafından sağlanan hizmetlerden bir diğeridir. Havalimanına ulaşım sağlarken toplu taşıma çilesi çekmek istemiyorsanız ve uygun fiyatlı bir transfer hizmeti arıyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Standart araçlarımız ile sunduğumuz transfer hizmetleri oldukça uygun fiyatlıdır. Bu hizmetlerin tamamı kurumsal anlayışımız çerçevesinde güvenli ve temiz araçların yanı sıra profesyonel şoförlerimiz ile verilmektedir. Ayrıca kalabalık seyahat grupları için de uygun fiyatlı otobüs seçeneklerimiz bulunmaktadır. Firmamız yalnızca havalimanına yolcu transferi yapmamaktadır. Dilerseniz firmamızla irtibata geçerek havalimanından şehir merkezine transfer hizmetlerimizden de uygun fiyata faydalanabilirsiniz.

Adnan Menderes Havalimanı Uygun Fiyatlarla Transfer Hizmeti

Adnan Menderes Havalimanı transfer ücretleri firmamız tarafından oldukça uygun fiyatlı olarak belirlenmektedir. Adnan Menderes Havalimanı transferi toplu taşıma kullanıldığında oldukça zor olabilmektedir. Havalimanının şehir merkezine uzaklığı da göz önünde bulundurulduğunda zaman konusunda da ciddi bir kayıp yaşanmaktadır. Böyle durumlarda firmamız devreye girmektedir.

Sektörde uzun yıllardır yüksek müşteri memnuniyeti ile faaliyette bulunmaktayız. Aldığımız yoğun taleplere paralel olarak araç filomuzu her geçen gün genişletmekteyiz. Firmamız kurumsal bir anlayışla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu sebeple şoförlerimizin tamamı en profesyonel kişiler arasından seçilmektedir. Araç bakımları ve temizlikleri tarafımızca düzenli olarak yaptırılmaktadır. Sizler de transfer hizmeti almak istiyorsanız firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Adnan Menderes Havalimanı transfer ücretlerimiz, kişiye göre değil kurumsal anlayışımız çerçevesinde şirket politikalarımıza bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Firma olarak sizlere en uygun ücret ile hizmet verebilmek için ücretlerimizi daima asgari seviye üzerinden belirlemekteyiz.

hello.